O nas

Od 1988 roku prowadzę firmę optyczną. Założyłam ją wraz z mężem, który posiada 50 letnie doświadczenie w zawodzie. Oboje posiadamy tytuł mistrza-optyka, a uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach związanych ze świadomie wybranym przez nas zawodem, uzyskaliśmy wiele certyfikatów i dyplomów, które to potwierdzają naszą wiedzę i umiejętności. Zaufanie i przywiązanie klientów, a nawet ich kolejnych pokoleń udało nam się zdobyć dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z nich, a przede wszystkim jakość usług, które świadczymy.

ABSOLUTNIE żadnych prac nie powierzamy innym podwykonawcom! Wszystkie zlecenia, ze wszelkich rodzajów soczewek okularowych (mineralne, plastikowe, jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne) do różnych rodzajów opraw (pełne, półpełne, patenty) realizowane są przez naszą kadrę osobiście. Świadczymy również usługi serwisowe, w tym drobne naprawy, konserwację opraw, zgrzewanie opraw uszkodzonych. Wysoki standard i gwarancję doskonałej jakości wykonania zapewnia nam najwyższej klasy i najnowszej generacji sprzęt maszynowy jakim dysponujemy i w który systematycznie inwestujemy, jest to renomowana w branży optycznej firma WECO – a co najważniejsze wykwalifikowany z bogatym doświadczeniem zespół pracowników. Dzięki osobistemu zaangażowaniu jesteśmy spokojni i pewni tego że wykonywane przez nas prace są estetyczne i trwałe, a co najważniejsze dokładnie i precyzyjnie odzwierciedlone zlecenia lekarzy okulistów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu Klientów rozpoczęliśmy współpracę z dyplomowanym optometrystą. W naszym nowym drugim Salonie przy ulicy Suraska 6 przeprowadzane jest badanie ostrości wzroku.